HAKKIMIZDA

1976 yılında çalışma hayatına başlamış olan firmamız, her geçen gün sektörün ihtiyaçları ve gereksinimlerini karşılamakta öncü olmuş ve sektöre yeni bir vizyon yaratmıştır. Kurucumuz Sedat YALÇIN’ ın ileri görüşlülüğü ve sektördeki analizleri sonucu yenilikçi ürünler ve fikirler yaratarak ilk günkü çalışma azmi ve heyecanını kaybetmemiş oğlu K. Alper YALÇIN’ ın da 2007 yılında katılımıyla yoluna daha da güçlenerek devam etmiştir.

Endüstriyel kuruyemiş alanında hizmet veren firmamız Antep Fıstığı, Badem, Ceviz, Fındık ürünlerini işleyerek soyulmuş, dilinmiş(file – yaprak), kıyılmış(pirinç – kırık), öğütülmüş(toz – un), erişte(kibrit çöpü) gibi formlarda imalat yapmaktadır. Hazır kahve(Gold – Classic), kahve kreması, sıcak çikolata(Hot Chocolate), 3’ü bir arada gibi ürünlerin ithalatını yapmaktadır. Yenilikçi anlayışı ile 2014 yılında Draje Çeşitleri(Fındık – Üzüm – Portakal – Antep Fıstığı – Badem – Kahveli – Renkli Badem Çakıl Taşı – Mat Antep Fıstığı) imalatına da başlamıştır.

İç Anadolu bölgesi genelinde sektörün ilk firması ve yaptığı gelişmelerle takip edilen, örnek alınan firmamız üretim – satış – pazarlama alanlarında liderlik yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

1976